Velká fotografická soutěž


Máte zajímavé fotografie z Vaší svatby? Jste ochotni se o ně podělit s nastávajícími nevěstami? Poskytněte nám je a zúčastněte se naší fotografické soutěže o ceny.

Vaše fotografie poslouží jako inspirace pro budoucí novomanžele. Snadněji si vyberou dekorace pro svou svatbu. 

 

 

1 x Poukaz v hodnotě 1000,- Kč pro nákup zboží v síti obchodů LIDL

3 x Poukazy v hodnotě 500,- Kč pro nákup zboží v síti obchodů LIDL

10 x dopravu ZDARMA na e-shopu DARKY.expert

Každý soutěžící získá slevu 10% na nákup zboží na e-shopu DARKY.expert

 

čím více a každou zaslanou fotografii, která bude vyhovovat pravidlům souteže, získáte 1 hlas 

 

O jaké fotografie máme zájem ?

Máme zájem o fotky vaší svatební výzdoby. O detaily svatebních doplňků a výzdobu sálů. Podělte se s námi, jak jste vyzdobili svatební auta či jaké vychytávky jste měli na svatební hostině nebo rautu. Může to být třeba maličkost v podobě tabule vítající svatební hosty nebo nejrůznější dřevěné dekorace. Můžete také použít fotky z příprav na svatbu, které jste třeba sdíleli s Vašimi přáteli na Facebooku, Instagramu nebo WhatsAppu.

Jaké fotografie raději nechat v šuplíku

Obecně lze říci, chceme chránit soukromí vašich svatebčanů a práva autorů fotografií. Proto nám neposílejte fotografie s konkrétními postavami, profilové fotografie, vtipné svatební momentky...Dále pak fotografie rozmazané nebo takové, na kterých není skoro nic vidět :-) Poslat můžete jen fotografie, které jste sami fotili nebo u kterých máte souhlas autora nám je poskytnout. Neposílejte nám proto fotografie z Instagramu a jiných sociálních sítí.

Pokud máte nejaké fotografie, nahrajte nám je prostřednictvím formuláře. Vaší odměnu v podobně slevového kódu Vám zašleme na email.

Fotografie nám nahrajte prostřednictvím formuláře. Vaší odměnu Vám zašleme na e-mail, jakmile ji ručně zpracujeme během běžné pracovní doby.

Nahrané fotografie

Uživatel

  • Zadejte ve formátu například: 30.12.1989

    Děkujeme, že jednáte čestně!

* Povinné hodnoty