Prodej fotovoltaiky

Nabízíme pouze nejkvalitnější fotovoltaické produkty z produktové skupiny A a to za velmi výhodné ceny. Náš hlavní obchodní partner ecoABM má velké zásoby panelů, střídačů a dalšího příslušenství na skladech. Nabízíme hotové komplety domácích fotovoltaických elektráren s možností individuálních úprav.

Podívat se...

Montáž fotovoltaiky

Montáž fotovoltaiky Poradíme vám, jak si domácí fotovoltaickou elektrárnu můžete postavit doma svépomocí nebo pro vás zajistíme odbornou montáž. Zajišťujeme fotovoltaiku pro domácnost a solární systémy pro firmy. Spolupracujeme s firmou ecoABM, která provedla stovky fotovoltaických instalací po celém Polsku. Názory místního trhu a názory na našich internetových portálech potvrzují naši angažovanost, znalosti, zkušenosti a profesionalitu.

Podívat se...

Projekty

Před montáží vždy vypracujeme kompletní projektovou dokumentaci. Dále provádíme kontrolu zařízení s případnými připomínkami, které jsou konzultovány v celé fázi zakázky.

Podívat se...

Bezplatné poradenství

Jsme odborníci na montáž, takže pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám a pomůžeme se správně rozhodnout, ať už jste soukromá osoba nebo firma.

Podívat se...

Naleznete zde spousty užitečný rad, jak v dnešní době ušetřit za elektřinu a další energie.

Jak na fotovoltaickou elektrárnu svépomocí krok po kroku..

Potřebujete dveře, plot či bránu? Jste tu správně...Pro domácnosti

Tady bude text, co se takto vyplní na 1 řádekPro firmy

Tady bude text, co se takto vyplní na 2 řádky, aby byla vidsět délka a odsazeníPro zemědělství

Tady bude text, co se takto vyplní na 3 řádky, aby byla vidsět délka a odsazení a další texty kvuli delce...FVE svépomocí